Aizkraukles un apkārtējo novadu NVO forums 07.12.2013.

Sestdien, 7.decembrī notiks biedrības „Vecāki Aizkrauklei” organizētais Aizkraukles un apkārtējo novadu nevalstisko organizāciju (NVO) forums. Tajā biedrību pārstāvji diskutēs par veidiem, kā stiprināt NVO darbību un palielināt to lomu sabiedriskajās norisēs, pašvaldības līmeņa likumdošanas procesā un citās aktivitātēs mūsu novadā un tuvākajā apkaimē.

Foruma laikā vairākas NVO iepazīstinās ar savu darbību, mērķiem un to īstenošanas metodēm. Pieredzē dalīsies Aizkraukles organizācijas, pārstāvji no tuvējiem novadiem, kā arī uzaicinātie lektori no biedrībām, kas aktīvi darbojas Rīgā, Jēkabpilī un Jelgavā.

Pēc pieredzes apmaiņas foruma dalībnieki tiks aicināti uz diskusiju par NVO stiprināšanas metodēm, tai skaitā NVO darbību koordinējošas sistēmas izveidi Aizkrauklē.

„Biedrība „Vecāki Aizkrauklei” tuvējo novadu sabiedriskās organizācijas pulcēs jau otro reizi. Pērn konferencē „NVO pieredžu apmaiņa” tikāmies, lai iepazītu viens otra darbu. Šoreiz jau esam spēruši soli tālāk, un meklēsim sadarbības modeļus, lai kopīgiem spēkiem sasniegtu arvien nozīmīgākus mērķus novada un visa reģiona mērogā,” skaidro „Vecāki Aizkrauklei” vadītāja Zane Romanova.

Forums norisināsies 2013.gada 7.decembrī Aizkraukles Kultūras namā no plkst. 10:00 līdz 14:00. To ar uzrunu atklās Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums. Aizkraukles novada un tuvējās apkārtnes NVO ir aicinātas pieteikties, sūtot e-pasta vēstuli uz adresi vecaki_aizkrauklei@inbox.lv vai zvanot pa tālruni Karīnai Grīnvaldei-Ozolai, tel.nr. 28349676.

Pasākumu ar nosaukumu “Aizkraukles un apkārtējo novadu NVO forums”  biedrība „Vecāki Aizkrauklei” organizē sadarbībā ar Aizkraukles novada pašvaldību, Aizkraukles Pieaugušo Izglītības un inovāciju atbalsta centru un Aizkraukles reģionālo Tautskolu.

 NVO_forums_Aizkraukle_2

Advertisements

One response to this post.

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: