Baltijas vecāki tiksies ar Latvijas izglītības attīstības ekspertiem

Starptautiska projekta “Open Parents” partnerorganizācijas “Latvijas vecāku kustība”, “Lietuvas Vecāku forums” un “Igaunijas Vecāku asociācija” 20. jūnijā aicina uz sarunu Latvijas izglītības ekspertus un ierēdņus, lai dalītos pieredzē par skolas un ģimenes sadarbības veidošanas un vecāku izglītošanās aktivitātēm Latvijā.

“Open Parents” ir Baltijas vecāku izglītošanās un sadarbības projekts, kas norit divos posmos no 2012-2014. gadam. Projekta ietvaros ir veikts apjomīgs pētījums vecāku izglītošanās jomā Baltijas un Eiropas valstīs, organizētas vairāku līmeņu vecāku-līderu mācības, sniegtas konsultācijas un nodrošināts mentorings, izveidota datubāzehttp://info.openparents.eu/,kas apkopos pasaules labās prakses vecāku izglītošanās un sadarbības jomās, kā arī ir labs pamats Baltijas vecāku sadarbības tīkla veidošanai.

Nozīmīgākā projekta aktivitāte ir septiņu vecāku izaugsmes un atbalsta centru darbības nodrošināšana dažādos Latvijas reģionos. Aizkrauklē, Carnikavā, Jelgavā, Jaunpiebalgā, Rīgā, Viļakā un Tukumā ir apvienojušies aktīvi vecāki, kas līdzdarbojas skolas vides uzlabošanā un izglītības inovāciju ieviešanā, lai palīdzētu Latvijas izglītības sistēmai nodrošināt pozitīvu izaugsmi.

Vēlmi iepazīties ar vecāku izaugsmes un atbalsta centru paveiktajiem darbiem ir izteikuši pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Valsts izglītības satura centra, Izglītības kvalitātes valsts dienesta, Labklājības ministrijas Bērnu un ģimenes politikas departamenta, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības, SFL iniciatīvas “Pārmaiņu iespēja skolām”, Latvijas Platformas attīstības sadarbībai, Rīgas un Carnikavas pašvaldībām, kā arī vairākām Latvijas nevalstiskām organizācijām.

Tikšanās vieta viesnīcas Konventa sētas zālē Georgs, adrese- Kalēju iela 9/11 (zāle atrodas citā kompleksa ēkā, lūdzu, sekot norādēm). Lūdzu, piesakiet dalību projekta vadītājai Ivitai Mauriņai līdz 19.jūnijam – tālr: 25463263, ivitam@inbox.lv

Projekta “Open Parents” organizators ir “Latvijas vecāku kustība”, un tas tiek līdzfinansēts no “NordPlus Adult” programmas līdzekļiem.

Vairāk informācijas par projektu http://www.openparents.eu un http://info.openparents.eu/.
Informācija par biedrību “Latvijas vecāku kustība” http://www.latvijasvecaki.lv

Informāciju sagatavoja Iveta Pavziniuka, biedrības “Latvijas vecāku kustība” valdes locekle, iveta@saulesskola.lv

Advertisements
%d bloggers like this: